O nás

Nabízíme Vám spolupráci při zařizování veškerých interiérů, jak do rodinných domů, tak do bytů (kuchyně, obývací pokoje, ložnice, pracovní stoly, vestavěné skříně, schody, apod.). Dále zařizujeme podnikatelské objekty (obchody, kanceláře, laboratoře atd.). Chcete-li zvýšit komfort Vaší zahrady, využijte naší nabídky exteriérů (pergoly, zahradní domky, zástřeší teras, atd.)

 

Zakázkové truhlářství nabízí své služby jak zákazníkům, kteří přicházejí se zcela konkrétní  představou o svém novém interiéru, tak i těm, jejichž plány mají zatím jen nejasné obrysy. Pokud ještě nemáte jasnou představu, jsme schopni vám vytvořit grafický návrh s technickou specifikací a cenovou nabídkou. Dále Vám nabízíme pomoc při montování nábytku od obchodních řetězců, jejichž výrobky jsou dodávány demontované. Naše firma  je tedy připravena Vám vyjít maximálně vstříc a pomoci Vám s realizací Vašich snů. 

 

Naše firma je připravena realizovat nábytek a interiéry jak z moderních materiálů (LTD, lakovaná MDF, dýhované desky), tak i tradičních materiálů (masiv). 

 

Mezi charakteristické rysy naší firmy patří vysoká kvalita výroby a montáže, zodpovědný přístup, seriózní jednání během celé spolupráce a rozumná cena našich služeb. 

 

Těším se na spolupráci,

 

Petr Stropnický